Chtelnica
Chtelnica

Novoročný príhovor starostu obce

Novoročný príhovor starostu obce.

Vážení spoluobčania,

dovoľte mi, aby som sa Vám pri príležitosti začiatku nového roka 2020 prihovoril. Už je to rok, odkedy som získal Vašu dôveru a stal som sa starostom obce. Bol to rok plný nových vecí, zmien, očakávaní, hľadaní nových riešení, príjemných stretnutí s Vami, ale aj rok plný starostí, problémov, pochybností či nejasností. Rok 2019 je za nami a každý z nás sa ho snažil naplniť najlepšie ako vedel, či už v oblasti rodinnej, pracovnej alebo osobnej. Život nám prináša množstvo rôznych situácií a prekážok, no je len na nás, ako sa s nimi dokážeme vysporiadať. Držím každému palce, aby ich mal čo najmenej a keď sa už objavia, aby ste ich úspešne prekonávali. V novom roku 2020 chceme pokračovať v budovaní a zveľaďovaní našej obce a veríme, že sa i vy budete so záujmom podieľať na jej rozvoji a všetci spoločne priložíme ruku k dielu pre zlepšenie kvality života v obci. Všetko, čo sa doteraz robilo, ale aj to čo plánujeme robiť v obci, sa robí pre zlepšenie a skvalitnenie nášho života. V našej obci je momentálne veľa toho, čo treba vylepšiť, skrášliť ale i vybudovať. Na to je potrebné veľa práce či úsilia, no i spolupráce, tolerancie a ochoty od Vás, občanov. Aj ja som sa Vás snažil nesklamať a preto Vám ešte raz ďakujem za prejavenú dôveru. V novom roku 2020 sa budem uchádzať o miesto poslanca národnej rady Slovenskej republiky za politickú stranu Smer - SD. Ak by sa nám to podarilo, považoval by som to ako úspech nie len môj osobný, ale v prvom rade úspech našej obce. Aj v  prípade neúspechu budem usilovne pracovať na rozvoji našej peknej obce a robiť pre občanov čo najviac. Priestor na vylepšenie je vždy a všade. Moje ďakujem patrí poslancom obecného zastupiteľstva, všetkým zamestnancom obce, základnej škole s materskou školou, miestnemu pánovi farárovi, šabľovníkom, dychovej hudbe Chtelničanka, speváckemu súboru Klenovanka, poľnohospodárskemu družstvu Chtelnica, novozaloženému zboru dobrovoľných hasičov, miestnym podnikateľom, ktorí pomáhajú obci a všetkým našim občanom, ktorí prispievajú k rozvoju našej obce.

Nový rok je vždy ten čas, keď si každý z nás si nájde chvíľku na ohliadnutie za tým, čo je za nami, a na malé úvahy na to, čo nás čaká. Vždy skúšame spomínať na veci, ktoré sa nám podarili, na všetky úspechy a radosti. Na neúspechy chceme rýchlo zabudnúť, a keď je to možné, zobrať si z nich aspoň ponaučenie do budúcna. A preto Vám milí spoluobčania v roku 2020 želám veľa síl a šťastia v každodennom živote, pevné zdravie a pohodu.

Ing. Ján Horváth

 

Dátum vloženia: 2. 1. 2020 9:33
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 1. 2020 9:35
Autor: Správca Správca

Dátum a čas

Dnes je utorok, 4.8.2020, 2:09:17

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7
1
8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Farské oznamy

Farské oznamy

Región

logo

logo

Partnerská obec

Partnerská obec:

cejkovice

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom