Chtelnica
Chtelnica

Dočasné zastavenie autobusových spojov

Dočasné zastavenie autobusových spojov  1

Linka 204416 na trase Chtelnica- Vrbové a späť

Dočasné zastavenie spojov od 15.06.2022 na dobu 7dní

Upozorňujeme občanov na dočasné pozastavenie autobusových spojov na linke Chtelnica- Vrbové a späť v uvedených časoch:

 

Linka Spoj Čas odchodu Smer jazdy
204416 61 6:40 Vrbové-Chtelnica
204416 40 7:20 Chtelnica-Vrbové
204416 19 8:15 Vrbové-Chtelnica
204416 26 9:15 Chtelnica-Piešťany
204410 9 11:00 Piešťany-Krajné
204404 30 12:43 Krajné-Vrbové
204410 13 14:30 Vrbové-Krajné
 204426 3 15:15 Piešťany-Lúka
204426 6 15:45 Lúka-Piešťany
204426 5 16:05 Piešťany-NM n.Váhom
204426 8 17:50 NM n.Váhom-Piešťany
204419 21 21:20 Piešťany-Pobedim
204419 24 21:45 Pobedim-Piešťany
204408 37 22:25 Piešťany-Modrová

 

Viac informácií na stránke: https://arriva.sk/trnava/docasne-zastavenie-spojov-od-15-06-2022-do-30-6-2022/ 

Dátum vloženia: 15. 6. 2022 13:25
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 6. 2022 13:31
Autor: Správca Správca